: MENU :

- Historia szkoły
- Aktualności
- Dyrekcja
- Nauczyciele
- Kontakt


: Dla nauczycieli, rodziców i uczniów :

- Dokumenty szkolne
- Ocenianie
- Regulaminy
- Egzamin gimnazjalny
- Lektury szkolne
- Wykaz podręczników


: ZOBACZ :

- Kalendarz szkolny
- "Mała Pozytywka"
- Rada Rodziców
- Samorząd Uczniowski
- Przydatne linki


 : TURYSTYKA :

- Historia miejscowości
- Informacje o gminie
- Mapa dojazdu
- Zabytki gminy
- Sławni mieszkańcy
- Polecamy
- Punkt Informacji Turystycznej


: ARCHIWUM :Uczniowie i nauczyciele gimnazjum skorzystali z dodatkowej okazji , aby pomóc swojemu adopcyjnemu dziecku – Eveline, która od stycznia bieżącego roku uczęszcza już do szkoły w Laare.
Dzięki przedświątecznej inicjatywie uczennic klasy Ib; Ani Bednarek, Madzi Bednarek, Anetki Paciorek oraz Kasi Zelby i ich opiekunki p. Izabeli Ożadowicz pozyskane zostały pieniądze , które przeznaczono na zakup butów dla kenijskiej dziewczynki. Zgodnie z oczekiwaniem pośrednika ,, Ruchu Światło i Życie” były zakupione wygodne , a lekkie adidasy i kalosze na porę deszczową. Podarunek wzbogacony został jeszcze o śliczny, różowy, ocieplany płaszczyk nieprzemakalny oraz bluzę sportową. Zebrane pieniądze z akcji charytatywnej SU i szczególnej aktywności Anity Księżak i Ani Lewińskiej. Jeszcze jedna z jej potrzeb zgłoszona przez pośrednika,, Adopcji na odległość’’ zaspokojona została dzięki ufundowaniu plecaka przez p. D. Szewczyk. Podziękowanie należy się również Igorowi, uczniowi SP, uczestniczącemu w akcji adopcyjnej, który aktywnie włączył się w sfinalizowanie przedsięwzięcia. Ograniczał je krótki termin na dokonanie niezbędnych zakupów i wysłanie paczki.
Ostatnia akcja po raz kolejny udowodniła, iż zawsze można liczyć nie tylko na pomysłowość i pomoc, ale również na ofiarność naszych uczniów i nauczycieli.
,,Wspólne działania i wspólne marzenia’’ pomagają nie tylko ,, zaróżowić’’ codzienność, ale nadać jej realny materialny kształt.

W dniu, w którym wysłaliśmy dodatkową paczkę do Kenii, otrzymaliśmy radosnego maila od siostry Alicji z misji w Laare. Oto on:
Dzięki Kochani!! przesyłka pełna paczek dotarła do nas! ale ja się cieszę!!! będzie dużo radości, choć są wakacje, u nas mamy zaplanowane spotkania ze wszystkimi dziećmi, wiec będzie okazja, by wręczyć listy i prezenty. buziaki!!!
Siostra Alicja

My też bardzo się cieszymy!!!

Zofia Czubińska Wstecz

Certyfikat "Projekt z klasą"