: MENU :

- Historia szkoły
- Aktualności
- Dyrekcja
- Nauczyciele
- Kontakt


: Dla nauczycieli, rodziców i uczniów :

- Dokumenty szkolne
- Ocenianie
- Regulaminy
- Egzamin gimnazjalny
- Lektury szkolne
- Wykaz podręczników


: ZOBACZ :

- Kalendarz szkolny
- "Mała Pozytywka"
- Rada Rodziców
- Samorząd Uczniowski
- Przydatne linki


 : TURYSTYKA :

- Historia miejscowości
- Informacje o gminie
- Mapa dojazdu
- Zabytki gminy
- Sławni mieszkańcy
- Polecamy
- Punkt Informacji Turystycznej


: ARCHIWUM :Szkolny Klub Wolontariatu przygotował i przeprowadził akcję zbiórki nakrętek, nadając jej charakter konkursu międzyklasowego. Liczyły się nie tylko efekty rywalizacji, ale przede wszystkim imponujące stosy gromadzonych nakrętek! W zmaganiach zwyciężyła klasa IIa, zupełnie dystansując swoich rywali.
Ogólne wyniki:
I miejsce - klasa IIa: 57 918 nakrętek,
II miejsce – klasa II c: 6 693 nakrętki,
III miejsce – klasa IIb: 5 014 nakrętek,
IV miejsce – klasa IIIa: 3 757 nakrętek,
V miejsce – klasa Ia: 3 174 nakrętki,
VI miejsce – klasa Ib: 480 nakrętek,
VII miejsce – klasa IIIb: 447,5 nakrętki.
Wyrazy uznania należą się również najaktywniejszemu wolontariuszowi – Wojtkowi Olejnikowi. Doskonale zorganizował swój system pozyskiwania tak cennego materiału, jakim okazały się nakrętki. Dlatego otrzymał pierwszy w historii indywidualny „bon na niepytanie”. Zwycięska klasa została nagrodzona dyplomem, upominkami w postaci długopisów i tak pożądanym „bonem”. Podsumowanie akcji nabrało szczególnego uroczystego charakteru dzięki obecności dyrektora SOSW w Stemplewie a jednocześnie Prezesa Stowarzyszenia „Mamy Wielkie Serca” Pana Andrzeja Zielonki, przedstawicieli szkoły – nauczycieli i uczniów. Przybyli na spotkanie nie ukrywali swego zaskoczenia i zadowolenia z piętrzącego się na korytarzu stosu plastiku. Gimnazjaliści z ogromną radością przekazali 26 worków z nakrętkami na ręce organizatorów akcji „W odruchu serca…”. Byli świadomi, że w ten sposób pomogą w zakupie wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnej osoby, mieszkanki naszej gminy. Żywo zareagowali na obietnicę p. dyrektora A. Zielonki, że im pokaże zakupiony sprzęt. Wszystkim, którzy zdobyli i przynieśli choć jedną nakrętkę zwyczajnie dziękujemy.
W sprawne przeprowadzenie konkursu i zbiórki szczególnie zaangażowali się uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami. Kontynuacja akcji – kwiecień i maj 2012r.

Zofia Czubińska


 Wstecz

Certyfikat "Projekt z klasą"