: MENU :

- Historia szkoły
- Aktualności
- Dyrekcja
- Nauczyciele
- Kontakt


: Dla nauczycieli, rodziców i uczniów :

- Dokumenty szkolne
- Ocenianie
- Regulaminy
- Egzamin gimnazjalny
- Lektury szkolne
- Wykaz podręczników


: ZOBACZ :

- Kalendarz szkolny
- "Mała Pozytywka"
- Rada Rodziców
- Samorząd Uczniowski
- Przydatne linki


 : TURYSTYKA :

- Historia miejscowości
- Informacje o gminie
- Mapa dojazdu
- Zabytki gminy
- Sławni mieszkańcy
- Polecamy
- Punkt Informacji Turystycznej


: ARCHIWUM :


W dniu 30 października 2007 r. uczniowie klas pierwszych Gimnazjum im. Św. Faustyny złożyli uroczyste ślubowanie.
Dla uczniów, którzy właśnie co rozpoczęli kolejny etap edukacji, to ważna chwila. Od tej pory stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Czytany przez przedstawicielkę klasy pierwszej tekst ślubowania adepci powtarzali z wielką dumą i powagą. Ta chwila na długo pozostanie w ich pamięci, a uczniowska przysięga zapewne nie będzie tylko czczą formułą.
Po części oficjalnej pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne w przedstawieniu zatytułowanym "Kto chce, niechaj wierzy..." przygotowanym pod kierunkiem wychowawców klas: Andrzeja Kęskę, Jolantę Milczarek i Lidię Chmielecką. Scenariusz uroczystości choć oryginalny i humorystyczny nie był pozbawiony treści dydaktycznych. Przepowiednie wróżki Honoraty zbudziły uśmiech, wprowadziły miła atmosferę i złagodziły obawy uczniów związane z rozpoczęciem kolejnego etapu kształcenia.
Szkolny zespół wokalny "Mała Pozytywka", prowadzony przez Izabelę Ożadowicz, uświetnił śpiewem całą uroczystość otrzęsin. Było jak zawsze: oryginalnie, przyjaźnie i wesoło. W uroczystości uczestniczyła cała społeczność szkolna wraz z liczną grupą rodziców uczniów klas pierwszych.

Lidia Chmielecka


 Wstecz

Certyfikat "Projekt z klasą"