: MENU :

- Historia szkoły
- Aktualności
- Dyrekcja
- Nauczyciele
- Kontakt


: Dla nauczycieli, rodziców i uczniów :

- Dokumenty szkolne
- Ocenianie
- Regulaminy
- Egzamin gimnazjalny
- Lektury szkolne
- Wykaz podręczników


: ZOBACZ :

- Kalendarz szkolny
- "Mała Pozytywka"
- Rada Rodziców
- Samorząd Uczniowski
- Przydatne linki


 : TURYSTYKA :

- Historia miejscowości
- Informacje o gminie
- Mapa dojazdu
- Zabytki gminy
- Sławni mieszkańcy
- Polecamy
- Punkt Informacji Turystycznej


: ARCHIWUM :


W dniu 3 listopada podsumowaliśmy dwie akcje Szkolnego Klubu Wolontariatu. Uczestniczyła w niej społeczność Gimnazjum oraz zaproszeni Goście.
Zaszczycili nas swoją obecnością:
- p. Anna Bryzgalska sekretarz Stowarzyszenia „Mamy Wielki Serca” w Świnicach Warckich,
- „maluchy” z Gminnego Przedszkola w Świnicach Warckich wraz z dyrektorem p. Anną Milczarek oraz nauczycielami i stażystami.
Uczniowie klas pierwszych wystawili sztukę „Czerwona Czapeczka”, a chór szkolny uświetnił występy wspaniałą interpretacją piosenek.
Akcja „Podziel się … zeszytem” zakończyła się sukcesem. Mogliśmy przekazać na ręce p. A. Bryzgalskiej oraz podopiecznych Stowarzyszenia „Mamy Wielkie Serca” trzy torby z przyborami szkolnymi. Dołączyliśmy w ten sposób do akcji „Zostań Św. Mikołajem”.
Mnóstwo radości sprawiliśmy naszym najmłodszym gościom. Każdy z nich otrzymał „zabawkę” prezent oraz słodycze. Atrakcją dla nich stało się zwiedzanie Gimnazjum pod opieką swoich starszych koleżanek.
W akcji prowadzonej przez Szkolny Klub Wolontariatu włączyli się nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele. Dzięki temu zwyczajne spotkanie stało się wielkim świętem radości i triumfem ludzi o „wielkich sercach”.

Zofia Czubińska Wstecz

Certyfikat "Projekt z klasą"