: MENU :

- Historia szkoły
- Aktualności
- Dyrekcja
- Nauczyciele
- Kontakt


: Dla nauczycieli, rodziców i uczniów :

- Dokumenty szkolne
- Ocenianie
- Regulaminy
- Egzamin gimnazjalny
- Lektury szkolne
- Wykaz podręczników


: ZOBACZ :

- Kalendarz szkolny
- "Mała Pozytywka"
- Rada Rodziców
- Samorząd Uczniowski
- Przydatne linki


 : TURYSTYKA :

- Historia miejscowości
- Informacje o gminie
- Mapa dojazdu
- Zabytki gminy
- Sławni mieszkańcy
- Polecamy
- Punkt Informacji Turystycznej


: ARCHIWUM :

2018-04-10 WORD MASTER - MISTRZ SŁÓWEK


W dniu 28 marca uczennice naszej szkoły wzięły udział w finale szóstej edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego "WORD MASTER - MISTRZ SŁÓWEK", który odbył się w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.
Do finałowego etapu konkursu zakwalifikowały się 3 uczennice, które osiągnęły najwyższe wyniki w etapie szkolnym: Agnieszka Stasiak, Agnieszka Cybulska i Julia Jaszczak. Zarówno do pierwszego etapu jak i do finału konkursu uczennice musiały przygotować się z wyznaczonego zakresu słownictwa, zawierającego wyrażenia oraz idiomy, w większości wykraczające poza te obowiązujące w klasach gimnazjalnych. Ich konkurencję stanowili przedstawiciele 13 szkół z powiatów: tureckiego, łęczyckiego oraz poddębickiego, łącznie 42 uczestników szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Tym bardziej godne pochwały są osiągnięte przez uczennice wyniki na teście leksykalnym. II miejsce i tytuł wicemistrza słówek zdobyła Agnieszka Cybulska z wynikiem 99%. Julia Jaszczak uzyskała 96%, a Agnieszka Stasiak - 93%. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że zaprezentowałyście tak wysoki poziom znajomości językowej na arenie międzyszkolnej!
Zachęcam do podejmowania kolejnych językowych wyzwań!

Aleksandra Stasiak


 Wstecz

Certyfikat "Projekt z klasą"